O Firmie:

Firma „BST” M. Brych, T. Szwajkowski Spółka jawna powstała w 2007 roku, w wyniku rozszerzenia działalności przez firmę „MIDOM”, która od 1996 roku zajmowała się wyłącznie budownictwem ,,od fundamentów po dach”, a także remontami, dociepleniami budynków i wykonywaniem tynków agregatem . W chwili obecnej oprócz typowych robót budowlanych wykonujemy roboty ziemne, wykopy, niwelacje terenu oraz transport materiałów sypkich i dostawy kruszyw.

 

Podstawowym profilem działalności firmy „BST”Sp.j. jest wykonywanie wszelkiego rodzaju robót ziemnych, świadczenie usług transportowo-sprzętowych oraz dostawa materiałów sypkich i kruszyw.

 

Powierzone zlecenia realizujemy w formie generalnego wykonawcy lub podwykonawcy.

 

Naszą działalność prowadzimy głownie na terenie województwa pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Jednak dla większych inwestycji jesteśmy w stanie prowadzić naszą działalność na terenie całego kraju.

 

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę zarówno krótko jak i długoterminową z małymi i dużymi firmami, a także z osobami prywatnymi w zakresie robót ziemnych i transportu materiałów sypkich.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, a także osoby prywatne.

 

 

BST” M. Brych, T. Szwajkowski Spółka jawna,
ul. Rzymowskiego 5/28,
76-200 Słupsk,
woj. pomorskie

Kontakt transport: Tadeusz Szwajkowski tel. 607-85-27-87

e-mail: bstspj@onet.eu

Kontakt budownictwo: Mirosław Brych tel. 601-59-73-49

e-mail: midom@op.pl

 


Warning: file_get_contents(http://www.linkujpro.pl/get.php5?id=3d0eea9c804e81f02c07&ac=gc) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /lp3d0eea9c804e81f02c07.php on line 26